Badanie „BIM i cyfrowe narzędzia pracy architektów i projektantów innych branż”

IPB jest partnerem w realizacji badania do którego zapraszają organizatorzy w liście poniżej.

Szanowni Państwo,

Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej wspólnie z firmą BIM ALLY Sp. z o. o., prowadzi badanie na temat wykorzystania metodyki BIM przez architektów oraz projektantów konstrukcji i instalacji wszelkiego typu. Celem badania jest określenie stopnia wykorzystania oraz barier wdrażania technologii BIM wśród architektów i projektantów, a także określenie trendów w komunikacji tych grup zawodowych.

W związku z tym, iż wspieramy rozwój tej technologii w Polsce, nasza organizacja została partnerem badania pod nazwą: „BIM i cyfrowe narzędzia pracy architektów i projektantów innych branż”. Jesteśmy przekonani, iż jego wyniki przedstawią Państwu obecny stan wdrożenia BIM w Polsce i co za tym idzie pomoże w codziennej pracy, a także w podejmowaniu strategicznych decyzji związanych z Państwa działalnością.

Ankieta skierowana jest do pracowników, właścicieli, prezesów i dyrektorów biur projektowych, przedstawicieli inwestorów, generalnych wykonawców, konsultantów technicznych, a także przedstawicieli organizacji publicznych, które w swojej działalności podejmują działania projektowe.

Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmie ok. 12-15 minut.

Wszyscy, którzy wypełnią ankietę otrzymają raport z badania tydzień przed jego oficjalną publikacją na podany przez siebie adres email.

Serdecznie zapraszamy do udziału w badaniu:

BIM i narzędzia cyfrowe wśród architektów i projektantów

Partnerami badania są: Stowarzyszenie Architektów Polskich (Patronat Honorowy), Izba Projektowania Budowlanego, buildingSMART Polska, BIM MeetUP Polska, Polski Klaster Budowlany, Wydział Architektury Politechniki Białostockiej, Wydział Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej, a także partnerzy medialni: Architektura i Biznes, trendybudowlane.pl oraz termomodernizacja.pl.