Okładka prezentacjeJuż tradycyjnie, jak co roku planujemy wydanie rocznika z prezentacjami firm członkowskich Izby, jednak zupełnie nowej szacie graficznej i zawartości. To trwałe kompendium wiedzy na temat środowiska projektantów, firm zajmujących się najdoskonalszym przygotowaniem projektowych podstaw nowych inwestycji i ich wykonawstwa.

Zapraszamy do promocji swojej firmy we wspólnym wydawnictwie.

W Prezentacjach 2018 – oferty członków IPB ujęte w nowej, doskonalszej formie staną się płaszczyzną kontaktu z partnerami polskimi i zagranicznymi – w czasie, w którym kontakt i informacja dobrem najwyższej wartości.

Nie zwlekajcie z ogłoszeniem się w Prezentacjach 2018. Firmom, które nawiążą współpracę reklamową bezpłatnie zamieścimy opis  i prezentację wybranej realizacji

Być może potencjalny Państwa partner szuka właśnie odpowiedniego biura projektowego. Pomóżcie mu nawiązać kontakt z Państwa Firmą. Jest to skutecznym sygnał dla przyszłych zleceniodawców, dowodem dbałości Państwa Firmy o zewnętrzny wizerunek, zaproszeniem do nawiązania kontaktów biznesowych.

Liczymy na udział Państwa we wspólnym przedsięwzięciu opracowania i wydania kolejnej edycji rocznika.

Zamowienie powierzchni reklamowej w katalogu Prezentacje 2018