„BIM w praktyce, wdrażanie, standardy case study”

Izba Projektowania Budowlanego to organizacja samorządu gospodarczego, grupująca firmy projektowe w kraju, głownie z zakresu infrastruktury. Działamy od 1991r., głównie na rzecz wzrostu efektywności ekonomiczno-gospodarczej inwestycji budowlanych, w tym od 2015r., w zakresie wdrożenia stosowania technologii BIM do polskiego budownictwa.

Środowisku projektantów budowlanych i realizującym publiczne zamówienia, rekomendujemy skorzystanie z publikacji PWN pt. „BIM w praktyce, wdrażanie, standardy case study”, której autorami są Dariusz Kasznia, Jacek Magiera Paweł Wierzchowiecki.

Publikacja ta zawiera wiele informacji – nowej wiedzy: co to jest BIM i jakie dokumenty oraz zasady współpracy są wymagane od uczestników w procesie inwestycyjno-budowlanego, przy stosowaniu tej technologii.

Informacje zawarte w publikacji mogą być również przydatne dla decydentów krajowych i jednostek gospodarczych, dotyczących stosowania technologii BIM – to cyfryzacja polskiego budownictwa. Bez jej wdrożenia polskie budownictwo straci na konkurencyjności.

Wydanie: Warszawa, I, 2018
Autor: Kasznia Dariusz, Magiera Jacek, Wierzowiecki Paweł
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
Typ oprawy: twarda
Data premiery: 02.01.2018