IX edycja konferencji Projektowanie Przyszłości – zaproszenie

Prelekcje, warsztaty, strefa Expo, networking, BIMevening i FuckupClub – tak będzie wyglądać IX edycja konferencji Projektowanie Przyszłości, która odbędzie się w dniach 17–18 kwietnia 2024 r. w Krakowie.

Zapraszamy wszystkich do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Konferencja Projektowanie Przyszłości należy do czołówki wydarzeń branżowych, jest też pierwszą konferencją poświęconą tematyce BIM, jaka odbyła się w Polsce. W minionych edycjach udział w niej wzięło przeszło 1500 uczestników. Na scenie gościli eksperci z Polski i zagranicy, którzy dzielili się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Nie inaczej będzie podczas tegorocznej – dziewiątej już edycji wydarzenia. Jak co roku największy nacisk będzie postawiony na wymianę praktycznych doświadczeń, dzielenie się wiedzą oraz dyskusje w gronie ekspertów, specjalistów i pasjonatów nowych technologii. Organizator nie boi się zmian i nowych tematów, dlatego też w tym roku program wydarzenia został wzbogacony o nowe formaty BIMPitch i FuckupClub. Wszystko to z dbałością o wysoki poziom merytoryczny wydarzenia. Tradycyjnie podczas wydarzenia zapewnione będą przyjazne warunki do budowania trwałych relacji biznesowych i koleżeńskich.

Konferencja odbędzie się wyłącznie w formie stacjonarnej. Jej organizatorem jest Stowarzyszenie Klaster Technologii Informacyjnych w Budownictwie / BIM Klaster. Program i szczegóły konferencji znajdują się na stronie:  https://projektowanieprzyszlosci.pl/

Zapraszamy!